Kredyt na Samochód

Czasy, w jakich jak ognia baliśmy się kredytów i długów mamy w tej chwili za sobą. Ustały również te, w których auto znamionowało  splendor i przynależność do wyższej klasy, cokolwiek to znaczyło. Dziś nie boimy się kupienia na kredyt i pragniemy mieć auto.

Potrzebujemy go, aby żyć wygodnie i szybko. Jeżeli nie stać Was na nowy pojazd, a o takim oczywiście śnimy, przyglądamy się swoim finansom idziemy do banku bądź dealera i nabywamy je na kredyt czy też w leasing. U dealera samochodowego zrobimy to niemal od ręki, bowiem większa część z nich ma trwałe umowy z wyselekcjonowanymi bankami. Nie musimy niczego załatwiać, składać wniosków itp. Kredyt samochodowy udzielony  w salonie można spłacać nie dłużej niż dziesięć lat. Możemy też wpłacić część kredytu i nabyć samochód z mniejszym długiem.
Kredyt samochodowy zaciągany bezpośrednio w banku wiąże się z większą ilością formalności. Całość zaczyna się od złożenia wniosku o kredyt.

Bank przygląda się naszym finansom i analizuje czy posiadamy zdolność kredytową, to znaczy czy będziemy w stanie systematycznie płacić stopniowo raty kredytowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii samochód i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.