Cennik wynajmu

Rezerwując pojazd w naszej autowypożyczalni można się przekonać o pułapie usług i profesjonalizmie pracowników. Radzimy optymalny wariant pojazdu osobowego lub dostawczego, a kwestie formalne zmniejszamy dzięki zrozumiałej umowie.
Wynajęcie auta umożliwia użytkować pojazd przez wyznaczony okres, aby zrealizować wszelkie zaplanowane przejazdy połączone z
·    wczasami,
·    weekendem,
·    podróżą służbową,
·    działalnością zawodową.
Zarezerwowane przez Państwa auto będzie gotowe do odbioru w określonym terminie, a na Państwa indywidualne roszczenie istnieje opcja dostarczenia samochodu pod pożądany adres i odbioru przez naszego pracownika na tych samych warunkach.

Jasny i przejrzysty cennik wynajmu samochodu
W cenniku wynajmu samochodów umiejscowiliśmy wszelakie właściwe informacje oraz opcje dotyczące danego modelu przedkładanego w zakresie wynajmu. Wszelkie wątpliwości i pytania należy kierować do obsługi, jaka z radością udzieli kompetentnych odpowiedzi.
Cennik wynajęcia aut to pozycje stałe, aczkolwiek dobrze dodatkowo obserwować teraźniejsze promocje oraz użyczane zniżki. Niewykluczone, iż już przy pierwszym skorzystaniu z usług naszej wypożyczalnipojazdów pozyskacie Państwo interesującą bonifikatę.

Najem na korzystnych warunkach
Z wynajęcia aut korzystają zakłady, instytucje i osoby prywatne. Państwo także możecie sprawdzić korzyści płynące z takiej odmiany kooperacji decydujac się na wysokiej wersji auto osobowe bądź dostawcze. Każdego dnia dostarczamy wysoką jakość usług oraz optymalne rozwiązania w aspekcie wypożyczenia pojazdów.
W naszej autowypożyczalni istnieje możność wypożyczenia samochodu na ustalony okres zależnie od Państwa potrzeb i przystępności danego modelu.

CENNIK WYNAJMU aut – WAŻNE INFORMACJE
Przygotowując cennik wynajmu aut uwzględniliśmy wszystko, co niezbędne do prawidłowego odczytania wstępnych kosztów. Czas wypożyczenia pojazdów to minimum kilka dni lub tygodni.
Przy najmie średnioterminowym samochodu ceny są ciekawsze w ogólnym rozrachunku aniżeli przy pożyczeniu krótkoterminowym. Warto także obserwować naszą stronę oraz profil na Facebooku, żeby mieć szansę na kolejne obniżki albo promocje typu „lastminute”.
Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu i nieustająco dbając, o jakość naszych usług przedkładamy Państwu  wynajem aut  nie tylko po wcześniejszej rezerwacji danego modelu ale i w opcji momentalnej spośród samochodów dostępnych danego dnia w autowypożyczalni. Zasobna gama samochodów ułatwi zrealizowanie należytego wyboru.
Wynajęcie samochodów odbywa się u nas po podpisaniu umowy, niemniej jednak  formalnościredukujemy do minimum, a wątpliwości wyjaśniamy na bieżąco. Rezerwacja samochodu jest bardzo prosta wystarczy kilka minut

Ten wpis został opublikowany w kategorii wynajem i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.