Zgłoszenie szkody komunikacyjnej z polisy oc

Kolizja? Sprawca kolizji ma ważną polisę oc  oferujemy w tuw samochód zastępczy
bezgotówkowo. Albowiem jednym z kłopotliwych skutków kraksy jest brak możliwości używania samochodu. Obecnie, brak takiej możliwości wyjątkowo doskwiera i utrudnia życie. Dokucza i utrudnia codzienne obowiązki tym, którzy dojeżdżają samochodem do roboty i tym, dla których pojazd jest narzędziem zarabiania kasy. Każdy Użytkownik samochodu zobligowany jest do corocznego wykupywania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – oc. w zakresie tego ubezpieczenia, właściciele samochodów uzyskują prawo do zadośćuczynienia za zniszczone mienie i brak możliwości korzystania auta. Pierwsze, to gotówka przelewana na konto poszkodowanego. Pozostałe, to wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy na koszt sprawcy. Uwaga! Wynajem taki przysługuje wam niezależnie od tego, ile zapłaciłeś za polisę.
Co powinieneś zrobić? W pierwszej kolejności zgłoś szkodę. Odwiedź stronę  znajdź na niej numer telefonu i zadzwoń.

We wniosku o zwrot kosztów najmu auta zastępczego, powinieneś dowieść, że bez prywatnego samochodu nie jesteś w stanie normalnie działać. Oznacza to, musisz przekonać ubezpieczyciela sprawcy, że w twoim wypadku zachodzi tak zwana szkoda utraconych korzyści. Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji, może odmówić zapłaty za samochód zastępczy, jeżeli masz jeszcze jakieś pojazdy. Brak zgody opłaty nie może być podyktowana ewentualnością korzystania z przewozu publicznego. z tej przyczyny oferujemy z polisy OC
na preferencyjnych warunkach na 30 dni.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii samochód i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.